Kabaret literacki "Nasza jest noc"

18 i 19 maja 2018

kabaret

plakat autorstwa Mileny Hościłło

Zapraszamy na Kabaret Literacki „Nasza jest noc”.

Tematy wiosenne w tekstach mówionych oraz piosenkach wciągają widza w nastroje euforycznej przyrody. Żartobliwe wiersze dodają humoru i odrobinę absurdu, co w całości tworzy obraz i odczucie optymistycznej refleksji wiosennej wraz z dobrym humorem. Dopełnieniem jest scenografia o charakterze wiosennym - kwiaty, kapelusze, pióra dżety.

Występują:
Marta Jaszewska, Mira Kieniewicz-Kopcińska, Beniamin Koralewski

❖❖❖

18 maja (piątek), godzina 19:00
19 maja (sobota), godzina 19:00

Bilety: 15 zł (12 zł z Kartą do Kultury)
Rezerwacje: gtps09@wp.pl

❖❖❖

Marta Jaszewska – aktorka, pedagog, menadżer kultury. Absolwentka Policealnego Studium Aktorskiego im. A. Sewruka przy Teatrze im. S. Jaracza w Olsztynie oraz Pedagogiki ze specjalnością Menadżer Kultury, UWM Olsztyn. Współpracuje z Teatrem Gdynia Główna oraz Teatrem Rozmaitości Adama Gromadzkiego.

Mira Kieniewicz-Kopcińska – wokalistka, aktorka, pedagog. Absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu, Wydział Wokalno-Aktorski. Występowała w Teatrze Muzycznym i Operze w Poznaniau, Operze Bałtyckiej w Gdańsku, a także w teatrach dramatycznych w Częstochowie, Bielsku-Białej i Słupsku.

Beniamin Koralewski – Aktor, reżyser. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, Wydział Wokalno-Aktorski oraz PWST w Krakowie, Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu: Reżyseria Teatru Dzieci i Młodzieży. Aktor i reżyser Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu.

Gdańskie Towarzystwo Przyjaciół Sztuki © 2018

created by Mechacats Inc.