Kabaret literacki "W starych nutach babuni"

1 i 2 lutego 2019

kabaret

Zapraszamy na Kabaret Literacki "W starych nutach babuni".

Program oparty na tekstach międzywojennych kabaretów wprowadza widza w specyficzny klimat lat 20. - 30., gdzie dominowała poezja satyryczna jak i miłosna potraktowana z przymrużeniem oka. Piosenki od żartobliwych do rzewnie sentymentalnych poprzez dynamiczne o charakterze tanecznym, potrafią trafić do każdej publiczności. Dodane do tego krótkie szmoncesy żydowskie oraz kostiumy i scenografia w postaci dżetów, piór, rękawiczek i wachlarzy zamykają wszystko w bajkową całość.

Występują:
Marta Jaszewska, Mira Kieniewicz-Kopcińska, Beniamin Koralewski

❖❖❖

1 lutego (piątek), godzina 19:00
2 lutego (sobota), godzina 19:00

Bilety: 15 zł (12 zł z Kartą do Kultury)
Rezerwacje: gtps09@wp.pl
Rezerwacje przyjmujemy do 31.01.2019 r. do godziny 15:00.

Dla członków Gdańskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki wstęp bezpłatny. Obowiązkowa rezerwacja bezpłatnej wejściówki.

❖❖❖

Marta Jaszewska – aktorka, pedagog, menadżer kultury. Absolwentka Policealnego Studium Aktorskiego im. A. Sewruka przy Teatrze im. S. Jaracza w Olsztynie oraz Pedagogiki ze specjalnością Menadżer Kultury, UWM Olsztyn. Współpracuje z Teatrem Gdynia Główna oraz Kujawsko-Pomorskim Impresaryjnym Teatrem w Toruniu.

Mira Kieniewicz-Kopcińska – wokalistka, aktorka, pedagog. Absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu, Wydział Wokalno-Aktorski. Występowała w Teatrze Muzycznym i Operze w Poznaniu, Operze Bałtyckiej w Gdańsku, a także w teatrach dramatycznych w Częstochowie, Bielsku-Białej i Słupsku.

Beniamin Koralewski – Aktor, reżyser. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, Wydział Wokalno-Aktorski oraz PWST w Krakowie, Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu: Reżyseria Teatru Dzieci i Młodzieży. Aktor i reżyser Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu.

Czas trwania: 75 min

Gdańskie Towarzystwo Przyjaciół Sztuki © 2018

created by Mechacats Inc.