CEGIEŁKI

Drodzy sympatycy Gdańskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki!

Jak zapewne wiecie, nasze stowarzyszenie jest organizacją pozarządową, a to znaczy, że jego działalność bieżąca nie jest dotowana przez jednostki samorządowe – jeśli otrzymujemy wsparcie finansowe od miasta lub województwa, są to granty przyznawane na konkretne projekty. Finanse przeznaczane na istnienie GTPS pochodzą z odpłatnej działalności statutowej. Sytuacja epidemiczna, tak jak na wielu przedsiębiorstwach, odbiła się również negatywnie na przychodach stowarzyszenia.

Jeśli chcielibyście wesprzeć nasze stowarzyszenie, możecie to zrobić poprzez zakup cegiełki – ręcznie malowanego kubka GTPS. Każdy egzemplarz jest unikatowy – nie ma i nigdy nie będzie dwóch takich samych. Dla Was jest to miła pamiątka, a dla nas środki, które przeznaczymy na środki dezynfekcyjne i inne konieczne zakupy umożliwiające prowadzenie Galerii PUNKT w tym trudnym dla kultury i sztuki czasie.

Minimalna cena kubka wynosi 20 zł – maksymalna zależy od Waszej hojności i życzliwości.

Kubek można odebrać osobiście, po wcześniejszym umówieniu się mailowo pod adresem info@gtps.art.pl, albo wybrać przesyłkę pocztą. Zapłacić można gotówką przy odbiorze lub przelewem na nasze konto:

38 1160 2202 0000 0002 2596 7537

W tytule przelewu proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16